Серцю любе місто

2019-09-21

/Files/images/70516122_1619966254801601_3090175445589557248_n.jpg

Міста, як і люди, мають свою долю, свою історію, і свій день народження. Цього року Кропивницький святкує свій ювілей – 265 років!
Центральна міська бібліотека для дітей приєдналася до святкування ювілейного Дня міста та підготувала для юних кропивничан максимально інформативну та пізнавальну програму з історії та сьогодення нашого міста. Заходи проходили в рамках Дня інформації «Серцю любе місто» на двох локаціях – в бібліотеці та в центрі міста - на вулиці Дворцовій.
Для читачів бібліотеки представлена книжкова експозиція «Моє місто – гордість моя», яка розповідає про найяскравіші епізоди багаторічної історії Кропивницького, його мешканців, його таланти та надає можливість побачити неповторний образ міста, закарбований у світлинах фотоальбомних видань.
Використовуючи інтернет ресурси наші читачі мали можливість мандрувати, як в минуле – слайд-презентація «Його ім’я на карті міста», так і в сьогодення – пряма трансляція святкування Дня міста.
Протягом дня в бібліотеці звучали поетичні хвилини «Краю мій, оспіваний в віршах».
Учасники заходу демонстрували свої знання під час проведення краєзнавчої вікторини «Чи знаєте ви своє місто?».
А на вулиці Дворцовій, юні та талановиті актори театру книги «Буратіно» вітали рідне місто зі святом.
Три трупи, три вікові категорії підготували три вистави: «Найкращий дім», «Казка про книжку» та «Маша і Ведмідь»,щоб дарувати радість наймолодшим мешканцям міста-ювіляра!