Дерзайте, захоплені!

2019-12-20

/Files/images/IMG_1564.JPG

«Дерзайте захоплені!» таку назву мав захід, який зібрав дівчат-підлітків в Центральній міській бібліотеці для дітей.

Хобі та захоплення роблять життя щасливішим і яскравішим, допомагають досягти успіху. Саме такий караван думок висловили на заході активістки клубу «Наталка».

Вражала палітра захоплень дівчат. Савченко Олександра займається танцями, вивчає англійську та корейську мови. Тендітна Яремчук Катя вже три роки навчається кунг-фу та дизайну комп’ютерних ігор. Є в нашому клубі і юна поетеса – Бобровнича Крістіна, неодноразова учасниця всеукраїнських літературних конкурсів.

Все чого досягли дівчата в 2019 році, їх маленькі перемоги стали предметом великої радості подруг-однодумців та бібліотекарів на підсумковому засіданні клубу «Наталка».