Пізнай Інтернет – керуй майбутнім

2013-12-11

/Files/images/DSC_3830.jpg

Пізнай Інтернет – керуй майбутнім

11 грудня в центральній бібліотеці для дітей Кіровоградської МЦБС пройшли урочистості з нагоди відкриття інтернет-центру. Подія відбулася завдяки перемозі бібліотеки з проектом «Пізнай Інтернет – керуй майбутнім» у 5 раунді конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет» програми «Бібліоміст».

На заході були присутні - представники влади: заступник міського голови Вадим Вікторович Дрига та начальник відділу культури і туризму кіровоградської міськради Назарець Анна Федорівна,

- керівництво Кіровоградської МЦБС: директор Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи Світлана Іванівна Тимків та завідуюча відділом інноваційно-методичної роботи Лариса Василівна Залевська,

- соціальні партнери, які надають бібліотеці фахову підтримку під час проведення творчих зустрічей, конференцій, круглих столів, дискусій, відвертих розмов , неформального спілкування: спеціаліст Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіКлименченко Оксана Анатоліївна та керівник дитячо –юнацького клубу «Зоряний» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради Тетяна Осипівна Діордієва,

- вчителі початкових класів ЗОШ № 35 та вихователі дошкільного навчального закладу №3,

- і, звичайно ж , користувачі бібліотеки.

В рамках програми бібліотека отримала 3 сучасних комп’ютери, оснащені веб-камерами, навушниками з мікрофоном, ліцензоване програмне забезпечення корпорації Майкрософт, багатофункціональний пристрій. І головне - на постійній основі безкоштовний доступ до Інтернету.

Сучасна дитяча бібліотека, якою ми намагаємося бути - це читання, дозвілля, спілкування, інформація, виявлення дитячих талантів, розвиток і вдосконалення творчості і захоплень всіх дітей. Саме в дитячій бібліотеці народжується справжній читач, і дуже добре, що свій читацький шлях діти почнуть в сучасній бібліотеці, з новими бібліотечними послугами, адже це розширює, удосконалює можливості бібліотеки, виводить її на більш якісний рівень в обслуговуванні користувачів.

Відкриття інтернет-центру стало справжнім святом - музичні вітання, слова вдячності, оплески, солодощі. А закінчились урочистості неординарним зв’язуванням веселкової стрічки на знак єднання інформаційних бібліотечних послуг з новими комп’ютерними технологіями та як символом руху бібліотеки в майбутнє.