Бібліотекарі сумують за читачами

2020-04-02

/Files/images/FB_IMG_1588237579239.jpg

Бібліотекарі сумують за читачами, але…

Останні роки у нашої країни України багато викликів, але ми їх приймаємо і долаємо. Працівники бібліотек для дітей МЦБС міста Кропивницького під час карантину сумують за читачами, але часу не гають. Прикладають максимум зусиль щоб не втратити з ними зв’язок. Інформують читачів про книги та розповідають у соцмережах як уберегтися від коронавірусу. Постійно оновлюють сайти бібліотек, які є важлиим інструментом дистанційного забезпечення інформаційних потреб користувачів. Ведуть групові чати для гуртківців у месенджерах. Працюють над створенням комфортного середовища у бібліотеках, змінюють дизайн, оновлюють книжкові виставки. І що дуже важливо, навчаються. Сьогодні бібліотекарі 5 дитячих бібліотек долучилися до вебінару і отримали нові знання та інформацію про можливості для бібліотек в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС - бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».