Фестиваль «Святий Миколай збирає таланти».

2013-12-17

/Files/images/100_0697.jpg

Напередодні свята – Дня Святого Миколая в Центральній бібліотеці для дітей відбувся фестиваль талантів «Святий Миколай збирає таланти». На фестивалі були представлені такі напрями дитячої творчості, як : художній, вокальний, театральний та власноруч зроблені творчі поробки.

Серед читців переможцем став Наумочкін Андрій, який не тільки намалював малюнок, а й написав віршика про нашу Україну. Поповкіна Олена , Махоніна Настя та Олексюк Настя своїм чудовим співом розважали всіх присутніх. Творчі поробки: орігамі, вироби з мушлі, екібана та вироби з підручного матеріалу зацікавили багатьох присутніх.

Наприкінці фестивалю учасники лялькового театру «Буратіно» запросили переглянути «Новорічне шоу ляльок», в якому активну участь взяли всі учасники фестивалю.