Підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання - 2020»!

2020-09-10

/Files/images/107733078_1917716478359909_1562960119820714477_n.jpg
Підведені підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання - 2020»!!!
Протягом літніх канікул за звання Лідера читання змагались юні книголюби Кіровоградщини віком 11-13 років. Усього, згідно наданих інформацій, в конкурсі взяли участь 139 користувачів бібліотек. 13 кращих читачів вибороли право представляти свої регіони на обласному турі. Вони активно читали, брали участь у різноманітних бібліотечних заходах, зокрема онлайн, із підтримки та популяризації книги, стали авторами цікавих відеороликів з рекламою улюблених книжок, які можна було переглянути в Інтернеті та відповідали на тестові онлайн-завдання.
Визначення Лідера читання на обласному рівні відбулося обласним журі дистанційно на підставі надісланої від районних/міських бібліотек інформації про лідера читання на місцевому рівні, списку прочитаних ним книжок, створеного відеоролика на одну з прочитаних книг та відповідей на тестові завдання.
Обласне журі визначило три призових місця серед читачів:
1 місце – Глазкова Катерина, 13 років, читачка ЦБД ім. Ю.Гагаріна Олександрійської МЦБС та активна учасниця бібліотечної програми літніх читань «Канікули з книгою». Катерина стає Лідером читання від Кіровоградської області та візьме участь у супер фіналі на всеукраїнському рівні під назвою «Шоу переможців», який відбудеться в режимі онлайн, де буде представляти себе та наш регіон.
2 місце – Гришина Тетяна, 12 років, читачка бібліотеки-філії №19 для дітей ЦБС м. Кропивницького;
3 місце – Бояр Марина, 13 років, читачка Новгородківської районної бібліотеки для дітей.
Журі розглянуло надіслані бібліотеками для дітей програми літніх читань та визначило 3 кращі:
1 місце – програма літніх читань «Канікули з книгою» ЦБД ім. Ю. Гагаріна Олександрійської МЦБС;
2 місце – програма літніх читань «Бібліотечне літо» Гайворонської районної бібліотеки для дітей;
3 місце – програма літніх читань «Веселкове книжкове літо» Новгородківської районної бібліотеки для дітей.
Також, обласне журі відзначає бібліотеки Знам’янської МЦБС, які виявили бажання взяти участь у конкурсі «Лідер читання» та організували участь у ньому дітей, а ЦУМБ надала цікаву програму літніх читань «Рюкзачок творчості».
Найкращі учасники обласного туру конкурсу будуть відзначені грамотами, дипломами та подарунками Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім.Т.Г.Шевченка.
Вітаємо дітей та колективи бібліотек з перемогою!
Дякуємо усім бібліотекам та активним читачам, які долучились до участі у конкурсі, та бажаємо нових читацьких перемог і творчих успіхів!