• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Переможців обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули-2020» визначено!

2020-09-16

/Files/images/119709741_1984013611730195_8520518961835087295_n.jpg

Багата на таланти Кіровоградська земля! У цьому ще раз переконалася Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка, до якої на обласний тур конкурсу «Творчі канікули – 2020» від юних талантів надійшло чимало різних за тематикою поетичних і прозових творів. Цього року обласним журі було розглянуто 69 робіт, авторам яких від 11 до 18 років. Кожен міг обрати тему до душі у 7 запропонованих номінаціях.
Кращими визначено роботи:
у віковій категорії 11-13 років та номінаціях:
– «Безмежний світ моєї уяви» – Смаглюк Марія, м. Кропивницький;
– «Далі буде? Ні, «далі» - вже є!» – Петрухнова Ангеліна, 13 років, с. Цвітне, Олександрівський район;
– «Знайомтеся – це ми!» – Завальний Богдан, 11 років, с. Підлісне, Олександрівський район;
– «І в кожному із нас уже живе філософ!» – Гонжа Аріна, 11 років, смт Новгородка;
– «Моя майбутня професія» – Владов Станіслав, 12 років, смт Вільшанка;
– «Природа – джерело натхнення та краси» – Остаповець Євген, 12 років, с.Живанівка, Компаніївський район;
– «Так, я люблю Україну» – Блажко Поліна, 11 років, с. Хащувате, Гайворонський район;
у віковій категорії 14-18 років та номінаціях:
– «Безмежний світ моєї уяви» – Сидорова Аліна, 17 років, м. Кропивницький;
– «Далі буде? Ні, «далі» - вже є!» – Колєснікова Дарина, 15 років, м.Олександрія;
– «І в кожному із нас уже живе філософ!» – Жукова Єлизавета, 14 років, селище Знам’янка Друга;
– «Моя майбутня професія» – Узлова Юлія, 15 років, м. Олександрія;
– «Природа – джерело натхнення та краси» – Шевченко Аліна, 15 років, с.Пустельникове, Олександрійський район;
– «Так, я люблю Україну» – Варакута Карина, 14 років, с. Гарманівка, Компаніївський район.
Роботи переможців направлено до Головного оргкомітету в Національну бібліотеку України для дітей для участі в другому турі конкурсу, результати якого будуть визначені у листопаді 2020 року.
Вітаємо наших талановитих дітей та бажаємо їм успіхів!!!