Будьмо знайомі, Європо!

2020-09-24

/Files/images/IMG_7739.JPG

День інформації «Будьмо знайомі, Європо!» познайомив сьогодні відвідувачів Центральної міської бібліотеки для дітей з багатьма цікавими подіями і фактами Європи.

Про історію і сьогодення країн, про традиції, навчання та дозвілля європейців користувачі дізналися під час огляду книжкової виставки «Йдемо в Європу, щоб бути Україною» та взявши участь у інтелектуальному конкурсі «Що я знаю про Європу?».

Онлайн-вікторина «Європейські письменники - літературні нобеліанти» допомогла читачам старшого віку довідатися хто з видатних літераторів удостоєний найпрестижнішої міжнародної літературної відзнаки, перевірити свої знання та пригадати творчість зарубіжних письменників.

Юним читачам бібліотекарі запропонували онлайн-знайомство з дитячою літературною мапою Європи, яка показує найкращу дитячу книжку кожної країни. Дітлахи дізналися як створювалася ця чудова мапа, охоче вибирали для прочитання улюблені книги своїх європейських ровесників.

Наймолодших відвідувачів порадував театр книги «Буратіно інсценізацією англійської казки «Груффало».

Корисною і пізнавальною була година європейських мов «Мова без кордонів». Дітей зацікавила інформація про те, чи можна відчувати слова на смак, як влаштований мозок багатомовної людини і чи можна вивчити 30 мов, але забути рідну?

Вся інформація, отримана відвідувачами заходу була корисною і пізнавальною, показала, що Європа – це континент традицій, сучасності і спільних цінностей. /Files/images/IMG-17a19aa01e79c26a67efabeeae7e3a29-V.jpg

/Files/images/IMG_7734.JPG

/Files/images/IMG_7738.JPG