ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

2021-06-01

/Files/images/Всеукраїнський.jpg
Міське журі підвело підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Незалежна і єдина - моя Україна!", ініційованого Національною бібліотекою України для дітей з нагоди 30-річчя від Дня проголошення Незалежності України.На Конкурс надійшло 48 робіт від читачів-дітей бібліотек МЦБС міста Кропивницького за тематичними напрямами: історія України, її героїчне минуле і сьогодення; події і постаті у боротьбі за незалежність, національні традиції, державні символи.Переможцями Конкурсу на міському рівні стали:у категорії «Малюнок»Задорожна Таісія «Добрий птах, гарний на вроду - оберіг нашого народу», вікова категорія 1-4 класи, Центральна міська бібліотека для дітей Коваленко Яна «І ставок і млинок і вишневий садок», вікова категорія 5-8 класи, бібліотека-філія 10Бабаєва Марина «Моя ненька - Україна», вікова категорія 9-11 класи , бібліотека-філія 12у категорії «Вишивка» Норенко Ксенія «Квітка України», вікова категорія 1-4 класи, бібліотека-філія 17Коломоєць Зоряна «Український мотив», вікова категорія 5-8 класи, бібліотека-філія 4Поповкіна Олена «Голосистий символ України», вікова категорія 9-11 класи, Центральна міська бібліотека для дітей у категорії «Аплікації»Квілінг:Норенко Ксенія «Вільна Україна», вікова категорія 1-4 класи, бібліотека-філія 17Ісмаіл Катерина «Герб України», вікова категорія 5-8 класи, бібліотека-філія 15Ротт Ангеліна «Український віночок», вікова категорія 9-11 класи ,бібліотека-філія 19Природні матеріали:Бобрик Кирило «Україна в вінку», вікова категорія 1-4 класи, бібліотека-філія 12;Гладкий Артем «Дари України», вікова категорія 1-4 класи, бібліотека-філія 17Бажаємо творчих успіхів та перемог усім учасникам Конкурсу та організаторам!