БУДЬ СТИЛЬНИМ - КОРИСТУЙСЯ БІБЛІОТЕКОЮ

2021-09-30

/Files/images/01.JPG

Весела музика, яскраве вуличне оформлення, рекламні акції привертали сьогодні увагу мешканців мікрорайону, залучаючи до Центральної міської бібліотеки для дітей.
До Дня відкритих дверей бібліотекарі підготували чудову програму. Яскравими і незабутніми стали квест-екскурсія «Бібліотека очима дітей», казкова вікторина «Ми всі з казки, ти нас знаєш... Як згадаєш - відгадаєш». Жваво, з азартом пройшов літературний конкурс «Восьме чудо світу».
Приваблювали користувачів, організовані у відділах закладу фотозони «Бібліотека – твоя точка опори». Усі бажаючі мали змогу взяти участь у наповненні виставки «Улюблена книга в дарунок бібліотеці».
Протягом дня свято переміщалося на прибібліотечну алею. Як завжди, радував мешканців мікрорайону КнигоТеатр «Буратіно». В ході акції «Ми за читаюче місто» бібліотекарі дізнавалися у містян чи знають вони місцезнаходження бібліотеки і чим, крім читання тут можна зайнятися. На пам'ять всім вручали візитівки бібліотеки з переліком послуг, що надаються.
Не тільки в свято, а й щодня чекаємо в бібліотеці вас, кропивничани, з відкритими навстіж дверима і серцями.