День бібліографії «Висока місія мови»

2021-11-02

/Files/images/252096157_2338405196291033_9109444852653479186_n.jpg
З нагоди Дня української писемності та мови у Центральній міській бібліотеці для дітей пройшов День бібліографії «Висока місія мови».
Бібліотекарі дали чудову можливість своїм відвідувачам простежити за історією розвитку культури слов'янських народів та здійснити подорож до витоків української писемності.
Усе починається зі слова, а отже, з рідної мови У цьому присутні впевнились, переглянувши відеоколаж «Як писемність зародилася» та слайд-презентацію «Топ-10 цікавих фактів про українську мову». Матеріали книжкової виставки «Українська книга високого рейтингу» впродовж Дня знайомила відвідувачів закладу із літописами, фольклорними творами, вагомими і визнаними у світі, класичною і сучасною українською літературою.
Своєрідним іспитом на знання української мови і літератури стали інтелектуальний конкурс «Знавці рідної мови», мовний пінг-понг «Мовні перлини для кожної дитини» та бібліографічна гра «Переверти слів». Діти з ентузіазмом виправляли граматичні помилки, підбирали синоніми до слів, розшифровували ребуси та фразеологічні звороти, закінчували відомі прислів'я та афоризми про книгу. Емоційне задоволення отримали читачі і під час фольк-години «Прислів'я та приказки – життєві підказки». Продемонстровані знання дали підстави стверджувати, що вікова народна мудрість українців живе і розвивається, адже приваблива та зрозуміла навіть дітям.
Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi