Долі розбиті вщент

2014-03-01

/Files/images/IMG_2073 1.JPG

Долі розбиті вщент

З метою роз’яснювальної роботи серед дітей і підлітків про шкідливі та згубні звички 1 березня в Центральній дитячій бібліотеці пройшов відео набат «Долі розбиті вщент», присвячений Міжнародному дню боротьби з наркоманією та наркобізнесом.

Присутні переглянули відеоролик про відомих і знаменитих людей, яких вбило найбільше зло ХХI століття – наркотики. Бібліотекарі намагалися дати можливість дітям не тільки слухати і дивитись, а й самовиразитися, хоча б за допомогою секундних висловлювань. Захід допоміг усвідомити, що вживання наркотиків не просто шкодить здоров’ю людини, а й знищує, вбиває її. І закликав всіх уважно ставитись до себе і своїх близьких, надавати перевагу здоровому способу життя!