Духовний символ України

2014-03-06

/Files/images/фото 2.JPG

Духовний символ України

6 березня у Центральній бібліотеці для дітей протягом дня проходили заходи, присвячені 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка та вшануванню пам'яті Великого Кобзаря.

Працівники закладу підготували матеріали із життя та творчості Т.Г. Шевченка з метою виховання у користувачів національної та патріотичної свідомості, любові до рідного краю, рідного слова.

Напередодні Шевченківського дня учні 2-А класу ЗОШ №35 стали учасниками літературного свята «Юнь шанує Кобзаря».

Небайдужих до світлого слова Шевченкового зібрала книжкова виставка «Духовний символ України».

Активісти бібліотеки проводили цікаві інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко». Вони розповідали цікаві факти з життя відомого митця, цитували вірші, читали прозу.

На відзначення знакової дати театр книги «Буратіно» відгукнувся експериментальною творчою роботою, театралізованим дійством - виставою за уривком із повісті Степана Васильченко «В бур’янах”.