Діти за мир

2014-05-07

/Files/images/foto_2014/P1010702.JPG

Діти за мир

З нагоди 69-річчя Великої Перемоги Центральна бібліотека для дітей в рамках патріотичної естафети пам’яті провела цикл заходів:

· Патріотичну годину «Діти за мир» (учні 3- 4 кл. НВО ЗОШ №35)

· Реквієм слави і пам’яті «Війна у долі моєї сім'ї» (учні 5 кл. НВО ЗОШ №31)

· Годину спогадів «Маленькі герої великої війни» (учні 4 кл. НВО ЗОШ №35)

· Урок мужності «Пам’ять серця» ( учні 6 кл. НВО ЗОШ №35)

Мета патріотичної естафети - увічнення пам’яті про тих, кого сьогодні немає поруч з нами, вшанування ветеранів, які на своїх плечах винесли тягар війни і підняли країну з руїн у повоєнні роки та збереження миру в країні.

На заходах спогадами про своє воєнне дитинство ділилася ветеран Великої Вітчизняної війни А.О. Моцкобілі, а юний поет Кіровоградщини Дмитро Литвинюк розповідав історію написання власних творів про війну.

У читальній залі бібліотеки в рамках довгострокової акції «Прочитай книгу про війну» діє книжково-ілюстративна виставка «Онукам про подвиги дідів». Діти мають змогу познайомитися з представленою на ній документальною літературою, сторінки якої висвітлюють трагедію українського народу, та перечитати хвилюючі рядки художніх творів українських письменників, які вражають своєю страшною правдою.

Для учасників заходів був підготовлений відеоролик «Недитяче обличчя війни». Учні обговорювали побачені кадри та розповідали власні сімейні історії, пов’язані з воєнними роками, адже війна так чи інакше торкнулася кожної сім’ї. Мужність та хоробрість всіх, хто віддав своє життя за наше мирне сьогодення, учні вшановували хвилиною мовчання.

Ознайомленню юних кіровоградців з меморіальними дошками, пам’ятниками, що зведені у місті і назавжди увійшли в історію Великої Вітчизняної війни як символи героїзму, військової доблесті і незламної волі до перемоги, допомогла краєзнавча мандрівка „Увічнення пам’яті героїв”.

Пам’ятаючи трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в мир у нашій державі.

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi