КОНКУРС НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ 2013

246 юних кіровоградців (учнів 6-7-х класів) залучили бібліотеки Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи до участі у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2013».

/Files/images/DSC_0772.JPG /Files/images/Литвинюк Дмитро розповідає про власні збірки поезій.JPG

Мета конкурсу: стимулювання у дітей інтересу до читання якісної сучасної літератури, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, вироблення навичок самостійної роботи з книгою.

22 березня в Центральній бібліотеці для дітей зібралося 18 майстрів читання щоб перетнути кордони у просторі і часі та позмагатися за титул «Найкращий читач міста -2013» у ІІ етапі Конкурсу.

Нелегко було вибороти перемогу, адже всі учасники, лідери читання бібліотек міста, були ерудованими, переконливими, впевненими у своїх знаннях. Та й завдання і конкурси не відзначались легкістю, а рішення потрібно було приймати швидко, а головне, правильно. Компетентне журі уважно і справедливо оцінювало кожного із учасників.

Розпочався конкурс презентацією улюбленої книги. Артистизм, натхнення, переконливість, з яким діти розповідали про свої літературні уподобання, доводячи, що його улюблена книга насправді найкраща в світі, приємно вразили критичне журі. Відірватися від суперників допомогли незаперечні знання і систематичне читання. «Інтелектуальний калейдоскоп» - гра-тестування показала глибину знань конкурсантів та їх ерудицію; а конкурс «Книгоманія» визначив рівень начитаності кожного. Тож ні в кого не залишилося сумніву у переконливій перемозі Хаджинової Ярослави (філія № 15) і Клокова Артема (філія № 21).

/Files/images/Хаджинова Ярослава - переможниця, читає улюблені вірші.JPG/Files/images/Клоков Артем (праворуч) - переможець.JPG

Звичайно ж, були привітання і подарунки. Юні Ліза Голік та Анастасія Тараненко піснями і танцями, а Іващенко Богдан смішинками та гуморесками підбадьорювали конкурсантів і дарували гарний настрій. Книги в дарунок, грамоти і дипломи одержали всі учасники.

Назарець Анна Федорівна, начальник відділу культури кіровоградської міської ради та Тимків Світлана Іванівна, директор міської централізованої бібліотечної системи, подякували всім дітям за палку любов до книги та побажали успіхів у майбутньому.

/Files/images/DSC_0925.JPG