• Ви знаходитесь тут:

• ПРОЄКТ «Улюблені письменники кропивницьких дітей на карті світу»

Умови участі у проєкті «Улюблені письменники кропивницьких дітей на карті світу»

Друже! Ми раді, що ти вирішив взяти участь у захоплюючому творчому проєкті «Улюблені письменники кропивницьких дітей на карті світу»!

Письменники створюють захоплюючі нові світи у своїх творах. Але часто життя письменника не менш цікаве, ніж історія, розказана ним. Тому нам так цікаво дізнатися де вони живуть в реальному житті і що їх спонукало написати твою улюблену книгу.

Розповіді свої розміщуй на Google карті і весь світ дізнається про твої вподобання!

Нагадуємо:

Хто може взяти участь

· Діти до 18 років

Якщо потрібна допомога, звертайся до батьків, вчителів, бібліотекарів!

Термін дії проекту

03.03.2021 – 02.04.2021

Реєстрація

Учаснику необхідно заповнити електронну анкету за посиланням https://forms.gle/aV9aBTtXRJLQwx6H7

Перевір і надсилай! Чекай на зворотний зв’язок.

Отримавши зворотний зв’язок, твої НАСТУПНІ КРОКИ:

• Відкрий колективну Google карту проєкту «Улюблені письменники кропивницьких дітей на карті світу»
  • Подивись алфавітний список письменників вже відзначених на карті (розташований зліва на цій сторінці): якщо автор, вибраний тобою, вже є в списку, напиши про іншого. Ми впевнені він у тебе є! І додай на Google карту.
  • Увага!!! Не редагуй чужі дописи на Google карті! Не створюй нові шари на карті!
  • Встанови мітку на колективній Google карті, в назві мітки вкажи місце проживання улюбленого письменника (наприклад: Лондон). Мітка створюється за допомогою пошукового рядка! (див. презентацію «Як поставити мітку на Google карту» потім вкажи прізвище та ім’я письменника (порядок витримуй).
  • У тіло мітки додай зображення письменника (можна зробити фотоколаж) і інформацію про нього, або цікавий епізод, або факт життя, в якій країні мешкає. Цікаво буде дізнатися чому саме цей письменник викликає в тебе захоплення.

Підпиши свою мітку (наприклад, Мітку створила Кулик Марія, бібліотека-філія № 3 (якщо ти є читачем бібліотеки), Україна, м. Кропивницький)

Увага!!! Не підписані мітки видалятимуться!

Якщо виникають питання, звертайся до керівника проєкту: Центральна міська бібліотека для дітей

тел: +380522362007

E-mail:centlib.f11@gmail.com

E-mail: centlib.f11@krmr.gov.ua

Відзнаки

Усі учасники проєкту отримають дипломи в електронному вигляді.

Бажаємо успіхів!