Хай буде дитинство щасливим

2014-06-01

/Files/images/DSC_4761.jpg

1 червня бібліотеки Кіровоградської МЦБС прийшли до Ковалівського парку, щоб привітати юних кіровоградців зі святом, Днем захисту дітей та нагадати дорослим, що саме вони повинні забезпечити дітям щасливе радісне життя, оповити їх теплом і любов’ю.

До свята готувалися бібліотекарі разом з читачами. У розважальній програмі «Хай буде дитинство щасливим» багато цікавих заходів. Тут веселі розваги, караоке «Я вмію співати» і кінопроби, художня майстерня Пані ляпки і літературні конкурси.

Свої таланти діти та юнацтво Кіровоградщини демонстрували під час фестивалю, який так і називався «Сузір’я талантів”. Для малечі ляльковий театр «Буратіно» підготував виставу «Чарівний ключик Закону», яка нагадала права дітей. Для шанувальників казок проводилася фотосесія з їх улюбленими героями. Гарною настрою всьому заходу задавав казковий бодіарт. На обличчях дітей залишилися чудові розписи на згадку про свято.

То ж хай кожного дня квітне на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх.