Подарунок до Дня Перемоги

2016-05-05

/Files/images/IMG_1106.JPG

Скільки б років і десятиліть не минуло, люди Землі знову й знову будуть повертатися до Великої Перемоги. 5 травня Центральна бібліотека для дітей підвела підсумки літературного марафону «Прочитана книга про війну – твій подарунок до Дня Перемоги».

Метою марафону було залучення дітей до вивчення героїчних сторінок історії, популяризація художньої, історичної літератури про війну, формування у підростаючого покоління патріотизму, вшанування ветеранів та учасників війни.

У читальній залі бібліотеки протягом місяця діяла книжково-ілюстративна виставка «Війна на сторінках книжок». Діти мали змогу познайомитися з представленою на ній літературою, сторінки якої висвітлюють трагедію українського народу та перечитати хвилюючі рядки художніх та документальних творів.

В літературному марафоні взяли участь 36 користувачів, які прочитали 77 книг цієї тематики. Найбільше книг прочитала Мороз Маргарита – 4.

Закінчився марафон флешмобом «Книги пам'ять бережуть».