КНИГА НЕ МАЄ ВІДПОЧИНКУ

2013-06-12

/Files/images/2013 май 008.jpg

КНИГА НЕ МАЄ ВІДПОЧИНКУ - це щодня доводить програма літніх читань «Літо. Книга. Творчість», яка стартувала в Центральній бібліотеці для дітей 28 травня і триватиме протягом літа.

Щовівторка діти знайомляться з цікавою літературою. Це і останні новинки, які презентувала бібліотека на книжковому подіумі «Наше літо книгами зігріте!». Це і заходи в рамках програми « Добрик - Всесвіт». Літературний диліжанс « До нас прийшла Добра книга» виховує чуйність та толерантність у малят. Голосні читання «Зростаймо громадянами» спонукала дітей замислитися про людські цінності.

Ляльковий театр кожної середи збирає своїх шанувальників, для яких юні аматори театралізують літературні твори. З аншлагом пройшли прем’єри вистав «Хитрий півень», «Будь здоров».

Щочетверга Країна майстерності «Дитячий дивосвіт» збирає своїх шанувальників у музичному салоні, футбольній секції, лего майстерні та студії флористики.

Які ж канікули без ігор. Дитяче дозвілля має базуватися на грі, адже вона допомагає малюкам освоювати довкілля, людські взаємини. Щоп’ятниці в ігросвіті «Граємо та розвиваємось» читачі стають учасниками найрізноманітніших дійств.

Незвичайна та оригінальна реклама книги і читання - літній читальний зал. Поєднання приємного і корисного проведення часу привертає увагу не лише читачів, а і перехожих, для яких з’явилася можливість присісти перепочити з книгою, або журналом у тіні дерев прибібліотечного майданчику.

В бібліокінозалі демонструються фільми за циклами :«Княжа Україна»(онлайн-мандри), «Агенція впливу» (превентивне виховання),«Компетентний читач» (виховання інформаційної культури), «Мультипанорама» (на допомогу шкільній програмі). І, звичайно ж, не обходиться без улюбленого « Маша та Ведмідь».

Програма літніх читань в бібліотеці триває!