Книгомани !!!

2020-10-17

/Files/images/17,10.jpg
Запрошуємо стати експертом книжкової премії "Еспресо. Вибір читачів 2020".
Саме ВИ шляхом голосування у бібліотеці будете визначати кращі книги року. ПРИХОДЬТЕ! ЧИТАЙТЕ! ОБИРАЙТЕ СВОГО ФАВОРИТА!
Трійка фіналістів цьогорічної премії у номінації “Література для дітей”: “Мія і місячне затемнення” Олі Русіної ("Видавництво Старого Лева"), “Історія, яку розповіла Жука” Грасі Олійко ("Видавництво Старого Лева") та “Коли я була лисицею” Тані Поставної (Видавництво “Vivat”)
Трійка фіналістів у номінації «Література для підлітків»: “Шпигунки з притулку Артеміда” Наталії Довгопол (Видавництво “Vivat”), “Сірка на порох” Івана Андрусяка (Видавництво “Фонтан казок”) та “Не кажи нікому” Саші Камінської (Видавництво "Ранок").
Голосування вже почалося і триватиме до 30 листопада 2020 року
Чекаємо на вас, поважні книжкові експерти, у Центральній міській бібліотеці для дітей!