НЕ ВІДБИРАЙ У СЕБЕ ЗАВТРА‼

2021-04-15

/Files/images/174558635_2173964972735057_2815736139384395992_n.jpg

Доброго здоров'я! – це традиційне привітання для українців, тим самим ми бажаємо здоров'я всім і кожному. Як його не розгубити підліткам на шляху їх дорослішання і залишатися щасливим протягом життя? Саме про це сьогодні велася розмова у клубі «Наталка», що діє при Центральній міській бібліотеці для дітей.
Аналізуючи та моделюючи життєві ситуації, дівчата давали відповіді на питання:
• Чим шкідливе куріння?
• Які причини захоплення поганими звичками?
• Чи є баночка пива атрибутом дорослості і незалежності?
• Як досягти активного довголіття?
З метою перетворити знання на переконання, бібліотекарі організували перегляд літератури, який значно розширив знання присутніх про необхідність здорового способу життя.
В кінці зустрічі дівчата дали оцінку актуальній розмові підняттям карток кольору, який відповідає їх настрою: зелений – я прийняла рішення вести здоровий спосіб життя, червоний – я вже знаю яким хочу бачити своє майбутнє. Чорну картку – я хочу спробувати і ризикнути , не підняв ніхто.
Головний меседж заходу «Не відбирай у себе завтра» прийнятий всіма дівчатами.