Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

2014-01-17

/Files/images/100_1001.jpg

17 січня до Центральної бібліотеки для дітей завітали читачі, щоб долучитися до великомасштабної міжнародної акції вшанування пам'яті Великого Кобзаря з нагоди його 200-річчя. Запрошені взяли участь у Шевченківських читаннях «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».
У заході взяли участь читачі різного віку: наймолодші - це дошкільнята вихованці ДНЗ №3 «Незабудка», ДНЗ №14 «Калинка»; школярі – учні 6 класу ЗОШ №18 та дорослі. Такий великий віковий діапазон говорить тільки про те, що Шевченка читають всі, адже він поет народний і слово його невідцвітне.
В ході заходу читачі познайомилися з маловідомими фактами з життя поета. Мали можливість продемонструвати знання творчого та життєвого шляху поета під час інтерактивної вікторини «Я люблю Шевченка» і, звичайно ж, декламували улюблені вірші.
Читання доповнила книжково-ілюстративна виставка “Духовний символ України”, яка познайомила читачів із художніми та біографічними книгами Т. Г. Шевченка.
Захід , який проходив в бібліотеці по відзначенню цієї визначної дати не перший. Ще, в 2013 році, ми провели цикл заходів «Юнь шанує Кобзаря», взяли участь у міському конкурсі читців"До висот Шевченкового слова".
Надалі ми плануємо провести мистецькі заходи, які популяризуватимуть художню та музичну спадщину Великого Кобзаря. На початку березня в бібліотеці буде відкрито виставку творчих робіт наших читачів присвячених пам'яті геніального поета. Усі бажаючі візьмуть участь у віртуальному конкурсі «mар-Ukraine Шевченкіана».
Бажаємо всім кіровоградцям захоплюючого читання творів Тараса Шевченко і бути щирими українцями, як був великий поет.