ДІТИ ДУМАЮТЬ ПРО МАЙБУТНЄ

2021-06-29

/Files/images/208472161_2235061563292064_4663240832588114844_n.jpg
Про рівні права жінок та чоловіків, соціальну справедливість і вибір професії сьогодні розмовляли з дітьми у Центральній міській бібліотеці для дітей. Серйозні теми дітям допомогли освоїти ігрові вправи.
При виконанні завдання «Меморі» діти побачили, що вибір професії залежить від здібностей і інтересів людини, а не від її статі.
Ігри «Каламбури» та «Професія моєї мрії» дали можливість дітям, демонструючи творчі здібності, відчути себе у різних професіях і познайомити з ними друзів. Виявляється, переважна кількість наших читачів, як хлопчиків, так і дівчаток, мріють стати гарними флористами, дизайнерами, вчителями.
Огляд книг «Видатні особистості» про Коко Шанель, Маргарет Тетчер, Стіва Джобса та ін. мотивував дітей не боятися труднощів у досягненні цілей, ніколи не здаватися і вірити у свій успіх.
Захід пройшов в рамках Міжнародного польсько-українського освітнього проєкту «Цілі сталого розвитку: інтеграція європейського досвіду у культурно-освітні заклади України» і надав можливість десятирічним дітям розширити горизонти мислення та допоміг зрозуміти, що їх знання впливатимуть на майбутнє.