ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПЛАКАТІВ «МАЙБУТНЄ ПЛАНЕТИ У НАШИХ РУКАХ!»

2022-01-22

/Files/images/c4RtI0LGeXyYiaAU55JX96hVpEHpSR7POckMlfCP.jpeg

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПЛАКАТІВ «МАЙБУТНЄ ПЛАНЕТИ У НАШИХ РУКАХ!»

Запрошуємо усіх дітей віком 6-18 років, кому небайдуже майбутнє нашої планети, долучитися до участі у Всеукраїнському конкурсі плакатів «Майбутнє планети у наших руках!». Конкурс приурочено до Всвітнього дня Землі.

На Конкурс приймаються як ІНДИВІДУАЛЬНІ, так і КОЛЕКТИВНІ роботи, виконані виключно членами творчих художніх студій та бібліотечних клубів за інтересами.

Учасники Конкурсу готують плакат формату А3 у довільній графічній, живописній формах, виконаний будь-якими художніми засобами, який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення щодо збереження природи та захисту нашого спільного дому – планети Земля.

З положенням та детальними умовами проведення Конкурсу можна ознайомитися за посиланням http://dytbiblioteka.edukit.kr.ua

Творчі роботи для участі у 1 місцевому турі приймаються до 28 лютого 2022 року за адресою: Центральна міська бібліотека для дітей вул. Космонавта Попова,20, корпус 5 м.Кропивницький 25031 Телефон Телефон для довідок: 36-20-07

Бажаємо успіхів!