НА СВЯТО КНИГИ ПІД ПАРАСОЛЬКАМИ

2023-03-28

/Files/images/337876727_739933314263951_4189008113433211621_n.jpg
У Центральній міській бібліотеці для дітей Всеукраїнський тиждень дитячого читання СТАРТУВАВ!!!
Незважаючи на дощову погоду, читачі поспішали на Свято книги. А для них бібліотекарі підготували цікавенну програму.
Під час літературного хепенінгу «Казкова подорож країнами світу» діти імпровізували, театралізували, фантазували. Задіяні були всі присутні без винятку.
Надзвичайну активність проявляли вихованці ДНЗ №14 «Калинка» ставши учасниками квесту «Знайди казкового героя». У відділі обслуговування дошкільнят не залишилося жодної книги, котрої не торкнулися рученята допитливих малюків.
А дітям середнього шкільного віку цікаві були літературні мандри Україною.
У книгозбірні панувала атмосфера тепла, радості, щирості і натхнення. Задоволені та приємно вражені читачі, полишали стіни бібліотеки під парасольками.
У Центральній міській бібліотеці для дітей, як і у всій країні, заходи в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання проходять під гаслом «Непереможна і єдина читацька Україна»