Музичний калейдоскоп

2023-08-12

/Files/images/366737615_2877953965669484_3175856401772632394_n.jpg

Протягом дня в Центральній міській бібліотеці для дітей слухали музику і говорили про все, що з нею пов’язане. Читачів книгозбірні зачаровували звуки творів великих українських композиторів Миколи Лисенка, Бориса Лятошинського, Семена Гулака-Артемовського та інших. Звучала музика і наживо. «Ой у лузі червона калина» виконували завзяті подружки Анастасія з Кариною та обдарована молода красуня Даша.

Під час вікторини «Музичний калейдоскоп» юні читачі дізнавалися про мову, якою говорять з нами музичні інструменти, про що вони розповідають, як називаються та хто такі віртуози. Тепер стали зрозумілими вирази «скрипка плаче» та «політ джмеля». А ще діти дізналися про органну музики від Марини, яка розказала про свої неймовірні враження відвідавши Будинок органної та камерної музики в Києві.
Про найяскравіші події музичного життя нашого краю, його найвідоміші музичні колективи, конкурси та фестивалі відвідувачі книгозбірні дізнавалися з літератури, яка знаходяться в фонді бібліотеки.
Музика потрібна усім. Адже вона прикрашає наше життя та допомагає кожному з нас долати негаразди і всілякого роду труднощі.