БІБЛІОТЕКА ДИТЯЧОЇ МРІЇ.

2023-08-19

/Files/images/368373482_2882894261842121_1106243640965018848_n.jpg

Сьогодні в Центральній міській бібліотеці для дітей день НЕЗВИЧАЙНИЙ!

В ролі бібліотекаря вирішили себе спробувати багато дівчат і хлопців – активних користувачів бібліотеки. Чим займатися - кожен вибирав собі до душі.
Обслуговували користувачів за кафедрою Даша та Карина, яка незважаючи на юний вік справилася з великою кількістю відвідувачів, кожному приділивши свою увагу.
Вікторія багато читає, тож вона проводила бесіди-рекомендації своїх улюблених книг. Всі запропоновані книги знайшли свого читача.
Ще юні працівники займалися бібліотечним фондом – розставляли книги і журнали на полицях і мали нагоду побувати в найпотаємніших кімнатах бібліотеки – книгосховищах.
Творчий та неординарний підхід проявили дівчата до оформлення книжкових виставок-інсталяцій та до проведення оглядів періодичних видань.
Юні бібліотекарі серйозно і з відповідальністю віднеслися до нових обов’язків, які вони сьогодні виконували. Підсумовуючи реалітігру діти ділилися емоціями та висловлювали свої думки про БІБЛІОТЕКУ ДИТЯЧОЇ МРІЇ. Якою їй бути.